jak udekorować ogród?

Poruszamy tutaj kwestie remontów, budowy i aranżacji domów. Rozmawiamy też o ogrodzie i wymieniamy się poradami dotyczącymi dbania o przydomową zieleń.
Awatar użytkownika
Renata66
Posty: 0
Rejestracja: 10 paź 2023, 3:59

jak udekorować ogród?

Post autor: Renata66 »

Hejka wszystkim! Czy macie jakieś ciekawe pomysły na udekorowanie ogrodu? Niekoniecznie musi to być na teraz, bo szuka także sugestii na inne pory roku. Mam nadzieję, że możecie mi pomóc. Przede wszystkim interesuje mnie, jak wykorzystać rzeźby ogrodowe z kamienia. Czy macie jakieś doświadczenia z tym tematem? Czy możecie polecić jakieś ciekawe rozwiązania? Z góry dziękuję za wszelkie sugestie! :)
Pyśka

Re: jak udekorować ogród?

Post autor: Pyśka »

W okresach suszy i ograniczeń w dostawach wody, pompa do podlewania deszczówką staje się nieocenionym narzędziem w utrzymaniu ogrodu. Wykorzystywanie zgromadzonej wody deszczowej pozwala na kontynuację pielęgnacji roślin nawet w trudnych warunkach. Wartość i znaczenie takich systemów jest szczegółowo omówione na stronie https://www.cndesign.pl/ogrod/kiedy-opl ... deszczowka co stanowi źródło wiedzy dla każdego ogrodnika. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest zminimalizowanie wpływu suszy na kondycję roślin.
ODPOWIEDZ