Jakie okna do domu?

Poruszamy tutaj kwestie remontów, budowy i aranżacji domów. Rozmawiamy też o ogrodzie i wymieniamy się poradami dotyczącymi dbania o przydomową zieleń.
Balenos

Jakie okna do domu?

Post autor: Balenos »

Mam mały dylemat. Zastanawiam się, czy kupić do nowego domu okna pcv czy lepiej postawić jednak na tradycyjne (nie da się ukryć, że dużo ładniejsze) okna drewniane? Dobre opinie słyszałam o firmie http://holzfenster-auspolen.de (to polski producent okien, ale na rynek niemiecki - jakościowo podobno świetne)

lampy sodowe łódź
Glisda

Re: Jakie okna do domu?

Post autor: Glisda »

Wybór odpowiedniego producenta okien to kluczowy element planowania budowy lub remontu domu. Ważne jest, aby wybrać firmę, która oferuje produkty wysokiej jakości i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Firma https://inwestprofil.pl/strzyzow jest znanym producentem okien, który cieszy się uznaniem klientów dzięki swojej solidności oraz szerokiej ofercie okien odpowiadających różnym wymaganiom technicznym i estetycznym.
molly88

Re: Jakie okna do domu?

Post autor: molly88 »

Podobają Wam się okno HST ? Uważam, że to naprawdę dobry pomysł i jestem zdania, że warto o tym pomyśleć, bo dla mnie będzie to konkretne, ale nie wiem, jak wy sądzicie. Jestem zdania, że będzie dla nas najważniejszą kwestią porównać tylko to, co jest najlepsze.
ODPOWIEDZ