koszt fotowoltaiki

Poruszamy tutaj kwestie remontów, budowy i aranżacji domów. Rozmawiamy też o ogrodzie i wymieniamy się poradami dotyczącymi dbania o przydomową zieleń.
Awatar użytkownika
Leokadia1978
Posty: 0
Rejestracja: 05 sty 2023, 11:04

koszt fotowoltaiki

Post autor: Leokadia1978 »

Hej forumowicze, ktoś z was ma może zamontowane panele fotowoltaiczne? Ja się nad tym zastanawiam już od dłuższego czasu. Wbrew pozorom koszt fotowoltaiki jest w porządku, bo zwraca się po jakimś czasie, prawda? Jakie inne zalety tej instalacji moglibyście mi wymienić? Chciałabym poznać opinie użytkowników, żeby zdobyć wiedzę na ten temat z tej strony.
kitty88

Re: koszt fotowoltaiki

Post autor: kitty88 »

Taka jest prawda, że takie rozwiązania jak panele fotowoltaiczne, jak i pompy ciepła dzisiaj są bardzo korzystnym i w sumie chyba najlepszym rozwiązaniem na rynku. Tutaj https://duneko.pl/fotowoltaika/ macie firmę, która do każdego klienta podchodzi indywidualnie opracowując, jak najlepsze opcje ekologiczne i ekonomiczne.
mijaa

Re: koszt fotowoltaiki

Post autor: mijaa »

A czy wiecie też ile kosztuje 1kwh aktualnie? Jak nie wierzycie, że fotowoltaika się opłaca, to warto byłoby na pewno poczytać sobie na ten temat i wszystko porównać, bo to wszystko wam wyjaśni. A potem możecie zadecydować co dalej?
ODPOWIEDZ