kredyt we frankach

Poruszamy tutaj kwestie remontów, budowy i aranżacji domów. Rozmawiamy też o ogrodzie i wymieniamy się poradami dotyczącymi dbania o przydomową zieleń.
Awatar użytkownika
kryspin
Posty: 0
Rejestracja: 01 sie 2021, 11:00

kredyt we frankach

Post autor: kryspin »

Wiecie że jeśli ma się kredyt we frankach można starać się o zwrot nadpłaty takiego kredytu? Staraliście się o coś takiego? Udało się Wam? Podzielicie się swoimi doświadczeniami?
dżejzii

Re: kredyt we frankach

Post autor: dżejzii »

A czy kojarzycie doradztwo finansowe https://twoja-hipoteka.pl ? Bo jak poszukujecie dla siebie naprawdę korzystnej oferty pożyczkowej, to warto byłoby właśnie skorzystać z ich wsparcia. Oni doskonale znają rynek, poszczególne oferty i potrafią zaproponować korzystne rozwiązania...
Goliat

Re: kredyt we frankach

Post autor: Goliat »

Stopy procentowe kredytów hipotecznych są szczególnie ważne dla osób planujących zakup nieruchomości. Wysokość tych stóp ma bezpośredni wpływ na miesięczne raty kredytu. Aktualne informacje na temat stóp procentowych kredytów hipotecznych można znaleźć na https://www.super-nowa.pl/wiadomosci-ca ... tow-,14832 i przy wyborze kredytu hipotecznego należy uwzględnić nie tylko stopy procentowe, ale także inne warunki oferty.
ODPOWIEDZ