Kupno domu

Poruszamy tutaj kwestie remontów, budowy i aranżacji domów. Rozmawiamy też o ogrodzie i wymieniamy się poradami dotyczącymi dbania o przydomową zieleń.
Awatar użytkownika
Julianna_77
Posty: 0
Rejestracja: 30 gru 2021, 7:58

Kupno domu

Post autor: Julianna_77 »

Ja wiem, że to naprawdę nie jest najlepszy czas na to, żeby kupić czy budować dom, ale tak naprawdę nie wiemy, czy i jeśli w ogóle tak, to kiedy będzie lepszy czas na taką inwestycję. A jak długo można odkładać marzenia, prawda? Znaleźliśmy takie osiedle w Krakowie, niedaleko centrum https://www.domymiejskie.pl - zastanawiamy się nad zakupem, co myślicie.
wanda13

Re: Kupno domu

Post autor: wanda13 »

Ja zastanawiałam się nad kupnem mieszkania w celach inwestycyjnych jednak ceny tak poszły w górę, że na razie zdecydowałam się na inwestycje w fundusze inwestycyjne i czekam na lepsze okazje. Chociaż ostatnio coraz bardziej zastanawiam się nad kupnem mieszkania za granicą.

nowenna do ojca pio
artuszek

Re: Kupno domu

Post autor: artuszek »

A czy dom, który planujesz kupić jest już ocieplony? Jeżeli nie, to po zakupie będzie to priorytet. Jeżeli o mnie chodzi, to zdecydowanie polecam styropian producenta https://styro24.pl/yetico-m-9/ Świetna jakość w rozsądnej cenie.
ODPOWIEDZ