Mieszkanie na wynajem

Poruszamy tutaj kwestie remontów, budowy i aranżacji domów. Rozmawiamy też o ogrodzie i wymieniamy się poradami dotyczącymi dbania o przydomową zieleń.
Awatar użytkownika
teodozjusz1971
Posty: 0
Rejestracja: 05 sie 2022, 17:35

Mieszkanie na wynajem

Post autor: teodozjusz1971 »

Słuchajcie, planujemy wynająć mieszkanie, małą kawalerkę w okolicach Wrocławia. Nie potrzebujemy luksusów, z tego względu, że jest to dla nas rozwiązanie tym czasowe. Sprzedajemy mieszkanie, żeby mieć gotówkę na wykończenie domu i myślę, że to mieszkanie na wynajem Wrocław będzie nam potrzebne na jakieś pół roku, do ośmiu miesięcy. Polecacie jakieś biuro nieruchomości?
morka

Re: Mieszkanie na wynajem

Post autor: morka »

Generalnie to sama rozglądam się za nowym mieszkaniem dla siebie. Nie podjęłam jeszcze ostatecznej decyzji, ale skłaniam się ku ofercie http://orion.lublin.pl/nowe-mieszkania-na-sprzedaz/ Jeżeli ktoś z was miał do czynienia z tym deweloperem, to chętnie poznam waszą opinię.
rebelssasha

Re: Mieszkanie na wynajem

Post autor: rebelssasha »

Waga do kosza urządzenia przeładunkowego z waga do kosza urządzenia przeładunkowego https://vagar.pl/waga-do-kosza-urzadzen ... dunkowego/ to prawdziwy game changer w mojej firmie logistycznej. Dzięki precyzyjnym pomiarom mogę efektywnie zarządzać załadunkiem i rozładunkiem towarów. Solidna konstrukcja i łatwa obsługa sprawiają, że mogę na nią liczyć nawet w najbardziej intensywnych warunkach pracy. Polecam każdemu, kto stawia na profesjonalizm i efektywność w logistyce!
ODPOWIEDZ