Wykończenie łazienki po remoncie - ostatnia prosta

Poruszamy tutaj kwestie remontów, budowy i aranżacji domów. Rozmawiamy też o ogrodzie i wymieniamy się poradami dotyczącymi dbania o przydomową zieleń.
Awatar użytkownika
Kiliana1969
Posty: 0
Rejestracja: 08 wrz 2021, 10:26

Wykończenie łazienki po remoncie - ostatnia prosta

Post autor: Kiliana1969 »

Serwus Wszystkim,
Właśnie kończy się remont łazienki w naszym domu, oj od dawna trzeba to było zrobić. Mam wolną rękę jeśli chodzi o dobór akcesoriów łazienkowych. I chyba zdecyduję się na serię Living, bo jest nowoczesna i przeurocza, nawet wieszak na ręczniki wygląda jak dzieło sztuki zrobione ze smakiem :) A Wy - jakie macie pomysły na nową łazienkę? :)
wirenka

Re: Wykończenie łazienki po remoncie - ostatnia prosta

Post autor: wirenka »

Przed rozpoczęciem projektu renowacji należy wziąć pod uwagę prace elektryczne, które należy wykonać. Serwisy takie jak https://naprawa.pl/elektryk/bobrowice ułatwiają znalezienie wykwalifikowanego elektryka, który pomoże wykonać niezbędną pracę, niezależnie czy to wymiana instalacji czy montaż nowej
Micckyy

Re: Wykończenie łazienki po remoncie - ostatnia prosta

Post autor: Micckyy »

Czysta łazienka jest bardzo ważna. Pomieszczenie to, jeśli jest zaniedbane, może stać się siedliskiem zarazków i alergenów, co z kolei może negatywnie wpłynąć na nasze zdrowie i samopoczucie. Artykuł dostępny na https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/ja ... dy-i-triki oferuje cenne wskazówki, jak utrzymać łazienkę w doskonałym stanie, aby chronić siebie i swoją rodzinę.
ODPOWIEDZ