Czas wolny aktywnie

Odkryłeś nowe hobby, o którym chcesz opowiedzieć innym? Szukasz osób podzielających Twoje zainteresowania? Napisz, co Ci w duszy gra i znajdź bratnią duszę!
Awatar użytkownika
Sabina-96
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2021, 0:15

Czas wolny aktywnie

Post autor: Sabina-96 »

A lubicie spędzać swój czas wolny aktywnie? Ja jeśli mam być szczera, to nie pamiętam za bardzo co to jest czas wolny, ale obiecałam sobie, że po nowym roku zdecydowanie bardziej zadbam o swoją regenerację i odpoczynek, bo zdecydowanie za wiele biorę na siebie i powinnam trochę przystopować. Zamierzam wrócić do jazdy konnej, bo bardzo lubiłam spędzać czas wolny właśnie na tej aktywności. Jeszcze w styczniu zapiszę się na lekcje jazdy konnej (przypominające);) muszę kupic sobie tylko bryczesy zimowe bo wprawdzie mam jedną parę ale przede wszystkim są raczej cienkie, a po drugie, nie wiem w ogóle czy jeszcze w nie wejdę ;)
alina

Re: Czas wolny aktywnie

Post autor: alina »

Ja dopiero zaczęłam spędzać czas wolny aktywnie w zeszłym roku. Zaczęło się od moich dwutygodniowych wczasów odchudzających. Byłam na nich w Zalesiu Mazury Active Spa. Tam miałam zajęcia z trenerem personalnym, aqua aerobik, zajęcia fitness, basen, pełno różnych zajęć, podczas których budowałam swoją kondycję, no i chudłam. Przy tym miałam pyszną, dobrze skomponowana dietę, no i mają tam spa, w którym regenerowałam siły. Wczasy faktycznie były świetnym wypoczynkiem, aktywnym :).
ODPOWIEDZ