Dieta dla sportowca

Odkryłeś nowe hobby, o którym chcesz opowiedzieć innym? Szukasz osób podzielających Twoje zainteresowania? Napisz, co Ci w duszy gra i znajdź bratnią duszę!
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2022, 0:06

Dieta dla sportowca

Post autor: Angela »

Potrzebuję namiary na dobrego dietetyka, psychodietetyka w województwie śląskim, a może najlepiej nawet w Tychach lub okolicach, jesteście w stanie mi kogoś takiego polecić? Jeśli tak, będę wdzięczna, bo od jakiegoś czasu dość intensywnie ćwiczę i myślę, że takie indywidualne plany żywieniowe mogłyby sprawdzić, że ćwiczyłoby mi się lepiej, organizm lepiej by się regenerował.
kelka

Re: Dieta dla sportowca

Post autor: kelka »

Zdrowa dieta może być smaczniejsza i przyjemniejsza dzięki kuchni śródziemnomorskiej! Od oliwek po oliwę z oliwek, gama produktów dostępnych na https://www.idelikatesy24.pl/ oferuje różnorodne składniki dodawane do posiłków, które mogą pomóc w utrzymaniu zdrowych nawyków żywieniowych.
polaa

Re: Dieta dla sportowca

Post autor: polaa »

W sumie świetnie się składa, bo wiem że świetna dieta dla sportowców dostępna jest u firmy Kuchnia Vikinga. Także warto byłoby to sprawdzić - tym bardziej, że jest to firma ceniona. Mają świeże i doskonale zbilansowane posiłki.
reniaa

Re: Dieta dla sportowca

Post autor: reniaa »

I super... Ja też jestem fanką diety pudełkowej, dlatego sama teraz chcę zgłosić się do firmy https://dietytreningowe.pl/gorzow-wielkopolski/ i jestem ciekawa co mi mogą zaproponować... Ale myślę, że ich posiłki mile mnie zaskoczą, bo sporo pozytywnych opinii czytałam na ich temat.
ODPOWIEDZ