Górskie wędrówki

Odkryłeś nowe hobby, o którym chcesz opowiedzieć innym? Szukasz osób podzielających Twoje zainteresowania? Napisz, co Ci w duszy gra i znajdź bratnią duszę!
Awatar użytkownika
Ligia_95

Górskie wędrówki

Post autor: Ligia_95 »

Wkręciłam się w to hobby zupełnie przez przypadek. W zeszłe wakacje zostałam zaproszona przez bliską mi osobę na kilkudniową wyprawę w góry, pojechałam, chociaż bez większego entuzjazmu. A jak się okazało, to było dla mnie naprawdę swietne przeżycie! W tym roku sama zamierzam kilka szczytów zdobyć. Muszę tylko kupić sobie dobre buty, ale też lornetki.

zofia patronka
ptysiaa

Re: Górskie wędrówki

Post autor: ptysiaa »

No to może warto byłoby spędzić przykładowo jesień w górach szczawnica ?
Co przykładowo powiecie na Hotel SPA Pieniny SPA Budowlani Szczawnica? Bo jest to według mnie miejsce, godne uwagi. Tam macie dostęp do dużego basenu, rehabilitacji , strefy wellness i relaksującego SPA. Także super..
mikka

Post autor: mikka »

A może ktoś z was szuka przykładowo apartamenty na wakacje poznań centrum ? Jak tak, to możecie postawić na Apartamenty Strzelecka 34 . Myślę, że one sprostają waszym oczekiwaniom. Jest tam ładne, przytulnie - wszystko się tam zgadza.
mirandaa

Post autor: mirandaa »

Chyba, że chcecie przeżyć prawdziwą przygodę. To możecie zgłosić się do firmy Travel PP https://travelpp.pl/rodzaj/kulturowe/ ponieważ oni oferują zagraniczne wyjazdy do praktycznie wszelkich miejsc i to nie tylko w Europie. Warto zapoznać się dokładnie z ich pełną ofertą.
ODPOWIEDZ