dobre narzędzia cnc

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w innym dziale? Wejdź tutaj i napisz czego potrzebujesz.
Awatar użytkownika
jonasz_65
Posty: 0
Rejestracja: 25 paź 2022, 12:14

dobre narzędzia cnc

Post autor: jonasz_65 »

Witam! Gdzie najczęściej zamawiacie części i narzędzia do maszyn cnc? Ja ostatnio przyglądałem się ofertom w internecie, bo mam wrażenie, że są naprawdę atrakcyjne w porównaniu do sklepów stacjonarnych, nie sądzicie? Może chcielibyście zwrócić moją uwagę na jakiś konkretny sklep? Na przykład całkiem dobrze zaopatrzony wydaje mi się Fatpol Tools, znacie?
Awatar użytkownika
ozeasz-64
Posty: 0
Rejestracja: 10 sty 2023, 12:47

Re: dobre narzędzia cnc

Post autor: ozeasz-64 »

Pewnie, że znam Fatpol i w sumie już od naprawdę dawna zamawiam tam tulejki. Mam wrażenie, że są najlepszej jakości i bardzo dobrze mi się z nimi pracuje. Nie można też nie zauważyć, że mają konkurencyjne ceny, to fakt. Poza tym generalnie ja zawsze znajdę tam wszystko, co mi potrzeba, a takie sklepy są najlepsze. Ja bym się nie zastanawiał dłużej ;)
kreacjakreatywna

Re: dobre narzędzia cnc

Post autor: kreacjakreatywna »

U mnie odpowiedzialnością za wiele sytuacji można obarczyć na przykład mojego tatę, bo on nie do końca wie o sprawach, jakie są dla nas ważne. Stąd po prostu pozwalam sobie powiedzieć, że pod wieloma względami może nie być dobrym celem dla nas, by polegać tylko na jego opinii. Stąd zerkam sobie na ciecie laserem na zamówienie . Może akurat mi też pomoże.
Nikodem55

Re: dobre narzędzia cnc

Post autor: Nikodem55 »

Hej! Szukam informacji na temat firm oferujących usługi obróbki metali na Śląsku https://artgrom.pl/obrobka-metali/slask/ Potrzebuję skorzystać z usług profesjonalnego zakładu, który zajmuje się precyzyjnym i terminowym wykonaniem zamówień. Czy ktoś może polecić mi jakieś sprawdzone miejsca?
Bartek02

Re: dobre narzędzia cnc

Post autor: Bartek02 »

Cześć! Czy ktoś ma doświadczenie w wyborze odpowiednich narzędzi CNC do produkcji szyldów reklamowych i tablic informacyjnych https://wado.net.pl/frezowanie-cnc/szyl ... ormacyjne/ ? Chciałbym poznać wasze sugestie dotyczące narzędzi, które sprawdzają się najlepiej w pracy z różnorodnymi materiałami stosowanymi do tych celów, takimi jak aluminium, drewno czy tworzywa sztuczne.
ODPOWIEDZ