firmowe kubki

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w innym dziale? Wejdź tutaj i napisz czego potrzebujesz.
Awatar użytkownika
Manuela1964
Posty: 0
Rejestracja: 27 maja 2022, 12:16

firmowe kubki

Post autor: Manuela1964 »

Witajcie kochani :)
Czy macie jakieś indywidualne produkty firmowe? Wiecie, chodzi mi o różne gadżety z waszym logo i tak dalej. Ja chyba zamówię kubki ceramiczne z nadrukiem, bo jednak fajnie mieć coś swojego powiązanego właśnie z własną marką. Długopisy wydają mi się już zbyt przereklamowane, co oczywiście nie znaczy że się nie przydają. Co wy wybieracie?
mikaa

Re: firmowe kubki

Post autor: mikaa »

A jakie dokładnie was interesują kubki? Takie jednorazowe z nadrukiem, czy jak? Jak tak, to powiem wam, że ciekawe w tym kierunku oferty ma firma printcup24.pl. Sama ostatnio zastanawiałam się nad tym czy nie kupić kubki papierowe z twoim zdjęciem na swoje urodziny...
Goniec

Re: firmowe kubki

Post autor: Goniec »

Wybierając kubki firmowe jako narzędzie promocyjne, inwestujemy w długotrwałą obecność naszej marki w życiu klientów. Współczesny rynek oferuje wiele kreatywnych rozwiązań w tym zakresie, co można zaobserwować odwiedzając stronę https://pulstygodnia.pl/pl/651_artykuly ... rmowe.html gdzie przedstawione są najnowsze trendy w tej dziedzinie.
ODPOWIEDZ