Prawnik dla firmy

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w innym dziale? Wejdź tutaj i napisz czego potrzebujesz.
Awatar użytkownika
Kornel_60
Posty: 0
Rejestracja: 20 lip 2021, 22:46

Prawnik dla firmy

Post autor: Kornel_60 »

Witajcie. Myślicie, że opłaca się nawiązywać współpracę z adwokatem Łódź? Mam na myśli fakt, że niektóre firmy korzystają z obsługi prawnej głównie w zakresie podatków i też się nad tym zastanawiam. Co myślicie?
AdamPe

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: AdamPe »

Żeby sprawnie poruszać się w skomplikowanych regulacjach prawnych to warto zdać się na pomoc solidnej kancelarii adwokackiej. Jeśli chodzi o taką obsługę prawną przedsiębiorstw to u nas w Strzelcach Opolskich doskonale sprawdza się Kancelaria Adwokacka Rafała Cichonia https://www.adwokatcichon.pl/oferta/obsluga-prawna-firm Bardzo dobrze nam się z nimi współpracuje, pracują tam doświadczeni adwokaci, z doskonałym podejściem do klienta, w tej kancelarii możecie liczyć na najwyższą jakość obsługi i skuteczność działań. Do tego stawki są u nich w porządku.
Quarek

Re: Prawnik dla firmy

Post autor: Quarek »

Bardzo podobny zakres usług, także w formie usług prawnych przez Internet, oferuje też Kancelaria Radcy Prawnego dr Rafała R. Wasilewskiego ze Szczecina (www). Poza bardzo profesjonalnym i jednocześnie merytorycznym podejściem radcy prawnego do Klienta, na uznanie zasługuje także możliwość skorzystania ze stałej obsługi prawnej biznesu. Takie rozliczenie w formie abonamentowej wychodzi nieco taniej od jednorazowego doradztwa. Dla mnie znaczenie miała też specjalizacja, jest to w zasadzie kancelaria prawa gospodarczego, nie zaś "ogólna". ;)
ODPOWIEDZ