Tania apteka

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w innym dziale? Wejdź tutaj i napisz czego potrzebujesz.
felipe

Tania apteka

Post autor: felipe »

Która apteka jest obecnie najtańsza? Gdzie można kupić tanie leki, suplementy itp. Wszędzie wszystko poszło w górę, trzeba szukać oszczędności ;) Tylko gdzie? Dodam, że chodzi mi raczej o apteki stacjonarne. Jakie Waszym zdaniem są najtańsze?
nina

Re: Tania apteka

Post autor: nina »

Z tego co zauważyłam to w doz mają jeszcze normalne ceny. Gdzie indziej poszło wszystko mocno w górę, często robię porównania cen w różnych aptekach i za każdym razem kończy się na zakupach w doz.
Lake

Re: Tania apteka

Post autor: Lake »

A jeśli chodzi o te dobre ceny w dozie, to myślicie, że to jest jakaś chwilowa akcja promocyjna, czy raczej te niskie ceny będą mieli nieco dłużej? Dajcie znać, bo się zastanawiam czy kupić leki "na zapas" :)

wierzbie meble gazetka
Galicja

Re: Tania apteka

Post autor: Galicja »

Moim zdaniem to nie czasowa promocja, bo kupuję w dozie od dawna i jakoś nie zauważam duzych podwyżek czy skoków cen. Także chyba po prostu mają konkurencyjne ceny u trzeba z tego korzystać ;)
rudi

Re: Tania apteka

Post autor: rudi »

właśnie się zastanawiałam gdzie kupić leki, chyba się też wybiorę do DOZu, skoro piszecie że mają niezłe ceny, szukam miejsc gdzie można chociaż trochę zaoszczędzić a to już coś
wiktorka

Re: Tania apteka

Post autor: wiktorka »

Zdecydowanie w dbam o zdrowie, u mnie w mieście nie ma tańszej apteki. Kupisz u nich zarówno leki na receptę jak i wszelakie suplementy w dobrych cenach.

pakiety akumulatorów nicd
Vena

Re: Tania apteka

Post autor: Vena »

Ja kupuję tylko w doz, wystarczy sobie porównać ceny w innych aptekach. Mi za każdym razem wychodzi w doz najtaniej i tam kupuję, bo nie chcę przepłacać.
Gość

Re: Tania apteka

Post autor: Gość »

Faktycznie macie rację, wcześniej nie zdawałam sobie sprawy jakie są różnice pomiędzy aptekami, po prostu szłam do pierwszej lepszej. Teraz będę częściej wchodzić do doz, bo ceny mają naprawdę korzystne.
wika

Re: Tania apteka

Post autor: wika »

Też właśnie zauważyłam jak byłam ostatnio stacjonarnie w DOZie, że ceny są "po staremu", zrobiłam zakupy i byłam miło zaskoczona, myślę, że warto zaglądać do DOZ.

maryja wspomożycielka wiernych
lotka

Re: Tania apteka

Post autor: lotka »

U nas w mieście też doz jest najtańszą apteką. Nawet się przeszłam i porównałam ceny z ciekawości, bo wszędzie ostatnio same podwyżki. Na szczęście ceny w dozie trzymają się na stałym poziomie
ODPOWIEDZ