wynajem samochodu służbowego

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w innym dziale? Wejdź tutaj i napisz czego potrzebujesz.
Awatar użytkownika
Ambroży-99
Posty: 0
Rejestracja: 09 sty 2022, 13:23

wynajem samochodu służbowego

Post autor: Ambroży-99 »

Cześć wszystkim. Czy ktoś z was posiada własny samochód służbowy? Ja zastanawiam się nad kilkoma możliwościami, a w tym między innymi nad leasingiem. Chociaż mimo wszystko chyba najbardziej przekonuje mnie wynajem długoterminowy samochodu. Wydaje się to tańszym rozwiązaniem i dla mnie chyba wygodniejszym. Jakie macie opinie w tej kwestii? Chętnie się dowiem :D
kalabra

Re: wynajem samochodu służbowego

Post autor: kalabra »

.........................................................................................................................................

jak to w ogóle jest z tym wynajmem? ja się przymierzam od dawna i jakoś tak nie miałam jeszcze okazji skorzystać, jak sie powinnam do tego zabrać?
mitek

Re: wynajem samochodu służbowego

Post autor: mitek »

Myślę że warto zapoznać się z tą https://www.twojszczecin.pl/2021/gdzie- ... ochod.html publikacją bo te informacje zawsze się przydają jeśli masz zamiar skorzystać z wynajmu samochodu, pomogą też wybrać dobrą wypożyczalnię :)

wypadek jerzmanowice dzisiaj
Jaguar

Re: wynajem samochodu służbowego

Post autor: Jaguar »

Też raz zdecydowałem się na wynajem samochodu, kiedy mój padł w nieoczekiwanym momencie i utknął na warsztacie na ponad dwa tygodnie. Trzeba było sobie jakoś radzić, więc zdecydowałem sie na wynajem.
ODPOWIEDZ