kosmetyki z naturalnych składników

Podziel się z innymi swoimi sposobami na modne stylizacje, polecaj sklepy z odzieżą i bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami. Poznaj też znane i mniej popularne triki urodowe.
Awatar użytkownika
Karolina1996
Posty: 0
Rejestracja: 19 sty 2023, 14:47

kosmetyki z naturalnych składników

Post autor: Karolina1996 »

Zdarza się wam stosować jakieś kosmetyki naturalne? Z tego, co zauważyłam, to przekonuje się do nich coraz więcej osób i dla mnie to dobry znak. Przecież te produkty są dla nas jak najbardziej bezpieczne i działają wyłącznie na korzyść. Chyba że ktoś ma jakiekolwiek alergie, wtedy należy dokładnie sprawdzić skład. Czy macie swoich faworytów wśród tych produktów?
Danna

Re: kosmetyki z naturalnych składników

Post autor: Danna »

Olejek Busajna mój kosmetyczny numer jeden. Nawilża, ujędrnia skóre, pomaga na zmarszczki, cellulit, rozstepy, napina skóre. a i ładny kolor podczas opalania daje, no i opalenizna się dłuzej trzyma
psik

Re: kosmetyki z naturalnych składników

Post autor: psik »

Nie wszystkie żele pod prysznic są sobie równe. Szukając żelu pod prysznic, należy zapoznać się z listą składników i wybrać taki, który zawiera naturalne składniki odżywiające skórę. Szukaj produktów z naturalnymi olejkami, witaminami i innymi dobroczynnymi składnikami, które pomogą zachować jedwabistą miękkość skóry dlatego polecam https://savone.pl/zel-pod-prysznic/
Baśka

Re: kosmetyki z naturalnych składników

Post autor: Baśka »

Karboksyterapia bezigłowa to doskonała alternatywa dla osób, które boją się igieł, ale jednocześnie chcą korzystać z dobrodziejstw tej metody. Zabieg ten polega na wprowadzaniu CO2 pod skórę za pomocą specjalnych płatów. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, polecam odwiedzić https://aruba.rzeszow.pl/pl/p/Karboksyt ... eskin/3242 gdzie jest wiele przydatnych informacji.
Ewe

Re: kosmetyki z naturalnych składników

Post autor: Ewe »

Jestem mega fanką takich produktów jak naturalne kosmetyki do ciała. Mam kilku ulubieńców, do których regularnie wracam bo super działają na moją skórę. Jest wśród nich kilka balsamów do ciała, kremów ale i produkty do kąpieli i mydła. Warto się na pewno rozejrzeć przy okazji zakupów w drogerii właśnie za takimi kosmetykami.

jak dojade wrocław android
Elwira

Re: kosmetyki z naturalnych składników

Post autor: Elwira »

Ostatnio zafascynowałam się kosmetykami z naturalnych składników i chciałabym podzielić się moimi odkryciami. Osobiście, odkrycie szamponu z organicznymi składnikami okazało się dla mnie prawdziwym przełomem.

Zdecydowałam się na suchy szampon do włosów, który zawierał tylko naturalne składniki, bez sztucznych substancji chemicznych i parabenów. To nie tylko korzystne dla włosów, ale także dla całego środowiska. Szampon nie tylko skutecznie oczyszczał moje włosy, ale również sprawiał, że były one miękkie i zdrowe.
ODPOWIEDZ