Medycyna estetyczna

Podziel się z innymi swoimi sposobami na modne stylizacje, polecaj sklepy z odzieżą i bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami. Poznaj też znane i mniej popularne triki urodowe.
Alinka

Medycyna estetyczna

Post autor: Alinka »

Korzystacie, korzystałyście kiedykolwiek z zabiegów medycyny estetycznej? Ja przyznaję, że jestem świeżakiem w tej dziedzinie, nigdy jeszcze nie zdecydowałam się na nic ponadto, co oferuje kosmetyczka :) Ale co zrobić, tata lecą. Widziałam, że fajną, bogatą ofertę takich zabiegów ma klinika Pulsmed https://pulsmed.com.pl z jakich warto skorzystać na początek?
Beata

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Beata »

Alinko, ja staram się korzystać regularnie z oferty zabiegów salonu urody White Magic Clinic z Wrocławia: https://whitemagicclinic.pl/zabiegi/. Sama zobacz jaką mają pokaźną ofertę profesjonalnych usług z obszaru medycyny estetycznej. Znajdziesz tu zarówno zabiegi karboksyterapii, mezoterapii igłowej, osocza bogatopłytkowego czy rekonstruktorów tkankowych. Na pewno jak te nazwy mało Ci mówią, to warto podjechać i umówić się na konsultację z kosmetyczką. Pozna Twoją cerę, opowie Ci o zabiegach które możesz wykonać i zaproponuje jakiś plan. Zaufaj specjalistom, medycyna estetyczna potrafi zdziałać cuda - jestem tego żywym dowodem :)
ODPOWIEDZ