Odpowiednia sukienka na wesele

Podziel się z innymi swoimi sposobami na modne stylizacje, polecaj sklepy z odzieżą i bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami. Poznaj też znane i mniej popularne triki urodowe.
Awatar użytkownika
Klotylda1999
Posty: 0
Rejestracja: 25 wrz 2021, 4:10

Odpowiednia sukienka na wesele

Post autor: Klotylda1999 »

Hejka! Sądzicie, że jest coś takiego jak odpowiednia sukienka na wesele? Mam oczywiście na myśli to, że niektóre kreacje zdecydowanie nie pasują, żeby je zakładać w takich okolicznościach. Dla mnie na przykład krótkie sukienki miniówki nie wyglądają dobrze na podobnych uroczystościach, mimo że sama bardzo je lubię. Chociaż zależy też jak bardzo krótkie są :D No nie wiem, co myślicie?
Awatar użytkownika
Inka-61
Posty: 0
Rejestracja: 07 paź 2021, 18:22

Re: Odpowiednia sukienka na wesele

Post autor: Inka-61 »

Ja kiedyś usłyszałam, że kombinezony damskie na wesele nie są najlepszym wyborem, ale osobiście absolutnie się z tym nie zgadzam. Mnie przykładowo w kombinezonach jest bardzo wygodnie i sądzę, że niektóre modele są naprawdę eleganckie i bez problemu będą pasować jako kreacja weselna. Wystarczą odpowiednio dopasowane buty, torebka i jakaś biżuteria.

thc znaczenie
Awatar użytkownika
Emanuela
Posty: 0
Rejestracja: 19 sty 2022, 23:38

Re: Odpowiednia sukienka na wesele

Post autor: Emanuela »

Mam takie samo zdanie jeśli chodzi o kombinezony :D Ja bym założyła, ale wiadomo, że różni ludzie mają różne gusta. Nie wiem też czy zauwazyłyście, ale coraz częściej na przyjęciach weselnych pojawiają się panie ubrane w modne sukienki midi. Dla mnie to jest chyba strzał w 10, bo długość jest odpowiednia, a w razie czego zawsze można zamówić sukienkę u projektanta :))

koreański żeń szeń
ODPOWIEDZ