sklepy z perfumami

Podziel się z innymi swoimi sposobami na modne stylizacje, polecaj sklepy z odzieżą i bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami. Poznaj też znane i mniej popularne triki urodowe.
Awatar użytkownika
regina96
Posty: 0
Rejestracja: 30 wrz 2022, 2:00

sklepy z perfumami

Post autor: regina96 »

Cześć. Czy uważacie, że sklep z perfumami internetowy może mieć lepszą ofertę od sklepu stacjonarnego? Ja powoli się o tym przekonuję i coraz częściej zamawiam zapachy właśnie online. Mam też wrażenie, że w internecie jest zwykle większa dostępność różnych, nawet markowych perfum, które ja właśnie wybieram. Jak to u was wygląda? Robicie podobne zakupy?

istota marketingu
Awatar użytkownika
Lejla83
Posty: 0
Rejestracja: 26 paź 2022, 13:30

Re: sklepy z perfumami

Post autor: Lejla83 »

Mnie do robienia zakupów online bardzo przekonują promocje perfum, które zdarzają się znacznie częściej niż w drogeriach stacjonarnych. Trzeba oczywiście uważać, żeby wybierać oryginalne zapachy, ale jak się kierujemy opiniami o danym sklepie, to nie powinno z tym być żadnego problemu. Mam kilka ulubionych stron, więc mogę się nimi podzielić, jeśli trzeba :)
anielka

Re: sklepy z perfumami

Post autor: anielka »

No moim zdaniem dużo lepszą oferte mają drogerie internetowe :) ja np kiedyś kupowałam u siebie w sklepie na osiedlu, ale tam maja niewiele.. zaczełam szperać po necie i teraz tylko tak zamawiam, nie dośc, że wybór większy, to jeszcze ceny niższe i promocje często się trafiają
kajucha

Re: sklepy z perfumami

Post autor: kajucha »

A mozna wiedziec skąd teraz zamawiasz? Szukam wlasnie jakiejs sprawdzonej drigerii w której zamowie wszystko co mi potrzebne a nie bede tak ciułać po jednej rzeczy i kazda z innego sklepu xD tak to bym sobie hurtem zalatwila
anielka

Re: sklepy z perfumami

Post autor: anielka »

No jasne, ja zamwiam na Notino, zdecydowanie najwiekszy wybór kosmetyków i perfum, do tego jest tez taka opcja, że mozna sobie zamowic próbki perfum, co dla mnie osobiscie jest swietnym pomysłem :)
ODPOWIEDZ