Skórzane torebki

Podziel się z innymi swoimi sposobami na modne stylizacje, polecaj sklepy z odzieżą i bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami. Poznaj też znane i mniej popularne triki urodowe.
Awatar użytkownika
stefanka
Posty: 0
Rejestracja: 22 paź 2021, 11:56

Skórzane torebki

Post autor: stefanka »

Dobry wieczór wszystkim :) w weekend wybieram się na urodziny do znajomej i ciągle zastanawiam się nad tym, co mogłabym kupić dla niej w prezencie, może ktoś z Was podrzuci mi jakiś sprawdzony pomysł?:) Wiem, że Sonia bardzo lubi torebki, więc może taka elegancka torebka skórzana, będzie dobrym pomysłem na prezent? Albo karta podarunkowa do sklepu?
ewelina8922

Re: Skórzane torebki

Post autor: ewelina8922 »

Ja przyznam szczerze, że oryginalnych skórzanych torebek nie lubię. Podobają mi się inne materiały lub imitacja skóry. Zwracam też uwagę na ceny takich torebek, bo nie lubię przepłacać. No i zazwyczaj sięgam po torebki damskie duże . Wygodniej mi pakować wszystko w większe torebki.
szymonmdt

Re: Skórzane torebki

Post autor: szymonmdt »

Jeżeli chodzi o skórzane torebki to tylko i wyłącznie w hurtowni odzieży damskiej, polecam całym sercem, będziecie Panie zadowolone. Każdy ma indywidualne preferencje, ale jeżeli chodzi o hurtownie odzieży to tylko i wyłącznie tam.
ODPOWIEDZ