Opinie Gd-Remont Sp. z o.o. Rybnik

Poznaj firmy polecane przez użytkowników i daj innym znać, na kogo mogą liczyć. Pomagajmy sobie nawzajem.
Dobiesława

Opinie Gd-Remont Sp. z o.o. Rybnik

Post autor: Dobiesława »

Hej! Czy macie jakieś opinie na temat firmy Gd-Remont Sp. z o.o. Rybnik?
nikka

Re: Opinie Gd-Remont Sp. z o.o. Rybnik

Post autor: nikka »

No ok. Skoro już tutaj jesteśmy to warto byłoby też zaczerpnąć nieco pomysłów, inspiracji. Dlatego warto poczytać sobie poradnik https://www.polewkowe.pl/2023/10/fotota ... ej-formie/ z którego dowiecie się co nieco o tapetowaniu, jak i malowaniu ścian. Także w razie czego możecie zapoznać się z tamtejszymi wskazówkami.
jjustiprzyroodoo88

Re: Opinie Gd-Remont Sp. z o.o. Rybnik

Post autor: jjustiprzyroodoo88 »

Które to są monochromatyczne kolory ? Narzeczony mi coś podpowiada, że takie kolory to dla niego fajna opcja, ale mam nadzieję, że wy również się nad tym mocno zastanawiacie i mi poradzicie, bo ja nijak nie wiem, co on ma na myśli.
dżejla

Re: Opinie Gd-Remont Sp. z o.o. Rybnik

Post autor: dżejla »

Cześć, czy wiecie może, jak powinniśmy sprawdzić zabudowy szachtów HPL ? Właśnie nam to polecono, ale faktem jest, że trudno to znaleźć i nie mogę się do tego dostosować. Może jednak każdy z nas ma inne doświadczenia, zrobimy tu burzę mózgów i wiele osób nam może polecić rozsądne rozwiązania. Zależy nam na czasie, dlatego czekamy na pomysły Wasze.
bixni

Re: Opinie Gd-Remont Sp. z o.o. Rybnik

Post autor: bixni »

Jestem ciekawa, jak w ogóle wygląda u Was malowanie ścian w sypialni i czy lubicie czasem powariować przy czymś takim? Dodam, że mam w domu kogoś, kto naprawdę lubi po prostu takie kombinacje i mnie to po prostu ciekawi, jak razem powariujemy.
ODPOWIEDZ