Paznokcie na wyjazd

Planujesz urlop i nie wiesz, gdzie się wybrać? Poznaj popularne kierunki w Polsce i na całym świecie, znajdź idealny nocleg i dowiedz się, jak spędzić wakacje marzeń.
Mobo

Paznokcie na wyjazd

Post autor: Mobo »

Na początku października planuję krótki wyjazd na urlop - jako, że podejrzewa już typowo jesienną pogodę, planuję też właśnie w tym stylu zrobić sobie stylizację na paznokciach. Może coś polecicie? Skąd czerpiecie inspirację? Zamówiłam sobie nowo kolorki hybryd z Victoria Vynn https://victoriavynn.com widzieliście tę ich nową kolekcję? Świetna sprawa!
toki

Re: Paznokcie na wyjazd

Post autor: toki »

No ja sobie zrobiłam hybrydy, chciałam, by paznokcie mi wytrzymały, zwłaszcza że wiedziałam, że długo będę siedzieć w basenie :). My pojechaliśmy do Zalesia Mazury Active Spa, razem z dziećmi, na takie rodzinne wakacje. Tam mają całą ofertę dla dzieci, które mogą bawić się pod opieką animatorów w Bajkolandii, na placach zabaw, itp. Mają tam mini zoo, są sale do fitnessu, basen, no i spa, w którym my z mężem chętnie spędzaliśmy czas. Ceny mają korzystne, teraz pojedziemy tam na Wielkanoc. Chcemy odpocząć, tam na pewno będziemy się dobrze bawić, będzie też tradycyjne robienie koszyczka, itp.

jakie garnki kupić opinie
ODPOWIEDZ