Podróż poślubna

Planujesz urlop i nie wiesz, gdzie się wybrać? Poznaj popularne kierunki w Polsce i na całym świecie, znajdź idealny nocleg i dowiedz się, jak spędzić wakacje marzeń.
Awatar użytkownika
agrypin_68
Posty: 0
Rejestracja: 30 sty 2023, 2:17

Podróż poślubna

Post autor: agrypin_68 »

Czy znajdą się tutaj na forum jacyś nowożeńcy? Albo osoby, które planują ślub w najbliższym czasie? Powiedzcie, czy macie już pomysły na to, gdzie spędzicie "miesiąc miodowy". Ciągle szukamy miejsca na naszą podróż poślubną, ale pozostałe rzeczy już mamy załatwione. Mamy super zespół na wesele, wprawdzie nie będzie to zespół akcent ale na pewno jeden z najlepszych zespołów weselnych w okolicy.
Gość

Re: Podróż poślubna

Post autor: Gość »

teraz jest tyle możliwości podróżowania że każdy coś dla siebie znajdzie atrakcyjnego, wszystko zależy od zasobności portfela i upodobań :D :D :D :D :D :D :D :D :D
renna

Re: Podróż poślubna

Post autor: renna »

Na podróż poślubną też można sobie wynająć komfortowe auto. Możecie o wynajmie poczytać na tej stronie https://panoramakutna.pl/jak-wybrac-wyp ... samochodow i między innymi jest tam mowa o tym jak znaleźć dobrą wypożyczalnię samochodów i kiedy warto się zdecydować na wynajem samochodu
ziemiankaa

Re: Podróż poślubna

Post autor: ziemiankaa »

Nie wiem, jak to zrobić, ale wstępnie planuję zobaczyć dubaj nocą , nie wiem jednak, czy mi się to tak po prostu uda. Taka wycieczka to jednak planowanie przyszłości, a nie mogę się nijak z tym wszystkim zgodzić, żeby porwać się i jechać ot tak.
ODPOWIEDZ