wakacyjna podróż

Planujesz urlop i nie wiesz, gdzie się wybrać? Poznaj popularne kierunki w Polsce i na całym świecie, znajdź idealny nocleg i dowiedz się, jak spędzić wakacje marzeń.
Awatar użytkownika
noemi_72
Posty: 0
Rejestracja: 07 maja 2023, 12:35

wakacyjna podróż

Post autor: noemi_72 »

Hej kochani! Potrzebuję rady dotyczącej wakacyjnej podróży. Chciałabym wybrać się w miejsce, które będzie wyjątkowe i niezapomniane. Przeglądałam wiele ofert, ale nie mogę się zdecydować. Może ktoś z Was miał okazję odwiedzić Costa Esmeralda Sardynia? Czy warto tam pojechać? Jakie są Wasze opinie na temat tego miejsca?
Bardzo proszę o pomoc. Chciałabym, aby moja wakacyjna podróż była niezapomniana i wyjątkowa.
Dziękuję za wszelkie informacje i porady. :)
werbena

Re: wakacyjna podróż

Post autor: werbena »

Sardynia jest przepiękna i też się tam w przyszłości wybieram ale na razie chcę pojechać nieco bliżej na krótki urlop i postanowiłam wynająć sobie samochód na tę podróż. Wybrałam już znaną wypożyczalnie z której usług będę korzystała. Mają nawet profil na linkedin https://www.linkedin.com/company/comfortcar-rental
Hutnik

Re: wakacyjna podróż

Post autor: Hutnik »

Przygotowując się do samodzielnej podróży po Szwajcarii, nie można zbagatelizować wymogu posiadania winiety. Aby zrozumieć, dlaczego jest ona tak ważna i jak można ją nabyć, warto skorzystać z informacji dostępnych na https://e-grajewo.pl/wiadomosc,szwajcar ... 55261.html i zakup winiety jest prosty i można go dokonać zarówno przed przyjazdem, jak i na miejscu w Szwajcarii.
ODPOWIEDZ