Zimowe wyjazdy

Planujesz urlop i nie wiesz, gdzie się wybrać? Poznaj popularne kierunki w Polsce i na całym świecie, znajdź idealny nocleg i dowiedz się, jak spędzić wakacje marzeń.
Awatar użytkownika
Ewalda
Posty: 0
Rejestracja: 24 lis 2021, 20:58

Zimowe wyjazdy

Post autor: Ewalda »

Lubicie wyjeżdżać na urlop zimą? Chodzi mi o wyjazdy typowo zimowe, na narty itp., nie o wyjazdy zimą w ciepłe kraje ;) Ja nie jestem fanką chłodu, ale z kolei bardzo lubię jazdę na nartach i jakoś nie jestem w stanie tego pogodzić :P niemniej, wybieram się w ferie zimowe w Bieszczady, w planach jest też kulig - polecam Wam biuro podróży Bak Travel - bo oni organizują właśnie taką atrakcję na miejscu.
sowi

Re: Zimowe wyjazdy

Post autor: sowi »

Uwielbiam takie wyjazdy. Byliśmy teraz na feriach w Zalesiu Mazury Active Spa. Ich oferta dla dzieci jest ogromna, pracują tam animatorzy, którzy organizują czas dla maluchów, mają bajkolandię, palce zabaw. Było sporo zajęć dla całej rodziny, warsztaty dla dzieci, zabawy zimowe. W tym ośrodku jest mini zoo z cudownymi zwierzakami, do których codziennie musieliśmy z naszym synkiem zachodzić :). Ogólnie jest tam też basen, spa, sale gier dla dzieci, sale do fitnessu, itp. Wyjazd uważam za udany, na pewno jeszcze tam wrócimy, możliwe, że jeszcze tej zimy :).
ODPOWIEDZ