bliscy w domu opieki

To miejsce na zwierzenia, dzielenie się radami i na szukanie wsparcia w sprawach związanych z rodziną. Nie wstydź się, jesteśmy tutaj, żeby sobie pomagać.
Awatar użytkownika
Wit86
Posty: 0
Rejestracja: 05 sty 2023, 15:36

bliscy w domu opieki

Post autor: Wit86 »

Czy ktoś z waszej rodziny mieszka na co dzień w prywatnym domu seniora? Ja też poszukuje takiej placówki, ale przede wszystkim chciałbym się dowiedzieć, jak faktycznie wygląda mieszkanie w niej, żeby się upewnić, że to dobry wybór. Na co powinienem zwracać uwagę w ofercie? Szukam czegoś w Łodzi w miarę możliwości, jeśli możecie polecić konkretne miejsce
Awatar użytkownika
Ciesława83
Posty: 0
Rejestracja: 04 wrz 2022, 13:44

Re: bliscy w domu opieki

Post autor: Ciesława83 »

Moim zdaniem prywatny dom opieki Familia ma chyba najlepszą ofertę, jeśli chodzi właśnie o domy opieki komercyjne. Warto brać pod uwagę takie udogodnienia jak odpowiednio skomponowane posiłki, transport i ewentualnie jakieś zajęcia rehabilitacyjne. Poza tym bardzo duże znaczenie ma atmosfera. Ja bym się po prostu wybrała na spotkanie, żeby porozmawiać z właścicielem.
furia

Re: bliscy w domu opieki

Post autor: furia »

Decyzja do oddania kogoś pod opiekę osób trzecich zwykle nie jest prosta, jesteśmy rozdarci i mamy prawo nie być pewnym. Dlatego to dla mnie ważne, jak sobie radzą z działaniem intelektualnym dla osoby starszej. Nie chodzi tylko o nakarmienie czy przebranie, ale i inne kwestie. I puzzle dla osób z demencją są czymś, co sprawia, że każdy podopieczny czuje się lepiej.

różowe pokoje młodzieżowe
ODPOWIEDZ