Fotelik samochodowy

To miejsce na zwierzenia, dzielenie się radami i na szukanie wsparcia w sprawach związanych z rodziną. Nie wstydź się, jesteśmy tutaj, żeby sobie pomagać.
Awatar użytkownika
fera
Posty: 0
Rejestracja: 18 lut 2022, 5:49

Fotelik samochodowy

Post autor: fera »

Wielkimi krokami zbliża się ten czas, że będziemy musieli kupić fotelik samochodowy dla naszego maluszka. Przeglądam różne sklepy internetowe, czytam opinie i mam takie wrażenie, że im więcej czytam, tym mniej wiem, dlatego postanowiłam Was dopytać o konkretny. Na pewno macie większe doświadczenie i możecie powiedzieć, jaki konkretnie fotelik sprawdził się u Was na początek?
sally88

Re: Fotelik samochodowy

Post autor: sally88 »

Jak wiadomo na rynku są najróżniejsze foteliki - tylko, że jeden produkt, drugiemu też nie jest równy. I to jest fakt. Warto dobrze przede wszystkim zapoznać się z parametrami itd. Jak chodzi o mnie, to przykładowo planuję kupić MaxSpace Comfort System + https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... NavyMax.04 , ponieważ ma certyfikaty świadczące zapewniające o bezpieczeństwu. A myślę, że one o czym świadczą.
ada82

Re: Fotelik samochodowy

Post autor: ada82 »

Dla starszego dziecka zamiast fotelika polecam ten pas smart Kid Belt. Bardzo dobry wynalazek, nie jest duży, można zabrać ze sobą wszedzie i korzystać. Jest bezpieczny do przewozu dzieci , osobiście polecam
ODPOWIEDZ