Porady prawne

To miejsce na zwierzenia, dzielenie się radami i na szukanie wsparcia w sprawach związanych z rodziną. Nie wstydź się, jesteśmy tutaj, żeby sobie pomagać.
Szanet

Porady prawne

Post autor: Szanet »

Poszukuję opinii na temat Kancelarii Radców Prawnych Ceret Grzywaczewska https://firmaprawnicza.pl - z Łodzi. Czy ktoś z Was korzystał z ich usług. Ja akurat jestem zainteresowana poradą i pomocą prawną w zakresie prawa rodzinnego, rozwodu. Ale pytam o ogólną opinię.
Kalina

Re: Porady prawne

Post autor: Kalina »

Nie znam wspomnianej przez ciebie kancelarii, ale ja korzystałam jakiś czas temu z porad prawnych online tej kancelarii - http://www.anetaadamska.pl/ Prowadząca ją adwokat Aneta Adamska to wspaniała prawnik, nie tylko świetna profesjonalistka, ale także osoba empatyczna i zaangażowana w sprawy klienta, także byłam bardzo zadowolona, że do niej właśnie trafiłam. Potwierdzam, że takie porady prawne online to bardzo wygodna opcja, dostajecie niezbędną pomoc bez wychodzenia z domu, szybko i sprawnie.

sklejka na schody
Agata

Re: Porady prawne

Post autor: Agata »

Jeśli chodzi o porady prawne to ja zasięgałam porady jakiś czas temu u poleconej mi przez brata prawniczki, czyli adwokat Magdaleny Musiał z Chorzowa. Tu jej strona internetowa- http://www.magdalenamusial.pl/uslugi.htm Powiem wam, że w 100 % jestem zadowolona z wyboru prawniczki, dobrze mi poradziła, dzięki temu skutecznie rozwiązałam uprzykrzającą mi życie sprawę. Adwokat jest solidna i skuteczna, ma dobry kontakt z klientem i nieprzesadzoną stawkę.
Renata

Re: Porady prawne

Post autor: Renata »

Też niestety nie znam tej kancelarii. Ale jeżeli potrzebujesz pomocy podczas rozwodu (lub masz pytania z nim związane) to polecam Ci skontaktować się odpowiednio:
- z https://www.prawnikjaworzno.pl/ - to kancelaria która specjalizuje się w prawie cywilnym.
- z https://kancelariawojdala.pl/ - to kancelaria kanoniczna, jedna z najbardziej popularnych i najbardziej cenionych w całej Polsce. Pomogą Ci na pewno w sprawie rozwodu kościelnego i/lub usunięciu klauzuli wyrokowej.

Jakbyś miała jakieś pytania to też możesz śmiało pisać do mnie na priv. Sama jestem po rozwodzie, więc może częściowo będę mogła odpowiedzieć Ci na jakieś proste pytania. Jak coś bardziej skomplikowanego, to lepiej kontaktuj się ze specjalistami. W końcu od tego są ;)
ODPOWIEDZ