Prezent dla teścia

To miejsce na zwierzenia, dzielenie się radami i na szukanie wsparcia w sprawach związanych z rodziną. Nie wstydź się, jesteśmy tutaj, żeby sobie pomagać.
Wiśko

Prezent dla teścia

Post autor: Wiśko »

Poszukuję dobrego, w miarę klasycznego/gustownego prezentu dla mężczyzny - sześćdziesięciolatka, biznesmena. Co mogłabym kupić teściowi na jego urodziny? Zamówiłam już wieczne pióro w etui z IDSklepu https://ldsklep.pl ale chciałabym dokupić coś jeszcze. Od razu tutaj dodam, że alkohol odpada.
Gertruda

Re: Prezent dla teścia

Post autor: Gertruda »

Mam kilka nietypowych pomysłów na prezent, dla takich osób jak właśnie Twój teść.

Oto one:
- kurs Elpis - to terapia poznawczo-behawioralna, która być może pomogłaby Twojemu teściowi lepiej się poznać, a to może pomóc bezpośrednio w biznesie
- rower elektryczny EcoBike lub innej dobrej firmy oferującej rowery elektryczne
- voucher do wypożyczalni rowerów elektrycznych dla niego i bliskiej mu osoby
- karnet narciarski do ulubionego ośrodka
- gustowny planner - będzie idealny do pióra które już kupiłaś :)
stefaniaa

Re: Prezent dla teścia

Post autor: stefaniaa »

A może warto byłoby postawić przykładowo na taki https://beardman.pl/kategoria/zestawy-do-golenia zestaw do golenia? Mnie pomysł się podoba... Możecie również rozglądnąć się tam za innymi produktami, a jest z czego wybierać. Wydaje mi się, że tam możecie coś odpowiedniego znaleźć na prezent,.
PiotrekWW

Re: Prezent dla teścia

Post autor: PiotrekWW »

Hej! Czy ktoś z was miał okazję jeździć na rowerze Trek Fuel EXE https://goodsport.pl/rowery/trek/fuel-exe/? Jak radzi sobie na różnorodnych trasach i czy warto zainwestować w taki rower?
wodna12

Re: Prezent dla teścia

Post autor: wodna12 »

Mój teściu jest zapalonym wędkarzem, uwielbia łowić ryby, a kiedy nie łowi to robi własne sztuczne muchy. W związku z tym kupiłam mu cały przybornik oraz nożyczki wędkarskie, tak aby mógł bez problemu ciąć różne materiały.
ODPOWIEDZ