sprawa o alimenty

To miejsce na zwierzenia, dzielenie się radami i na szukanie wsparcia w sprawach związanych z rodziną. Nie wstydź się, jesteśmy tutaj, żeby sobie pomagać.
Awatar użytkownika
Wirginiusz
Posty: 0
Rejestracja: 04 sty 2022, 13:31

sprawa o alimenty

Post autor: Wirginiusz »

Witam forumowicze. Sprawa jest dla mnie trudna, ale mam nadzieję, że będziecie mogli mi doradzić. Otóż planuję założyć sprawę o alimenty w Łodzi, ale będzie mi oczywiście potrzebny dobry prawnik, który zna się na rzeczy. Może wy chcielibyście mi kogoś takiego polecić? Szukam specjalisty od prawa rodzinnego z doświadczeniem i profesjonalnym podejściem. Kogo warto wybrać?
Gość

Re: sprawa o alimenty

Post autor: Gość »

Strona https://adwokatmariajanik.pl/dobry-adwokat-wadowice/ zawiera informacje o usługach adwokackich Marii Janik, dostępnych dla klientów z Wadowic. W przypadku alimentów możliwe, że ównież bedą w stanie pomóc.
Danuta

Re: sprawa o alimenty

Post autor: Danuta »

Jak szukasz doświadczonego prawnika czy kancelarii to ja Ci odradzam korzytstanie z usług Mickiewicz-Szombara. Brak racjonalnego podejścia do klienta i sprawy.
Drakula

Re: sprawa o alimenty

Post autor: Drakula »

Alimenty na rodzica są czasami niewykonalne do spełnienia, zwłaszcza gdy dziecko posiada własne zobowiązania finansowe. W takich sytuacjach polskie prawo oferuje pewne formy ulgi. Więcej na ten temat można przeczytać pod adresem https://dziendobrypomorze.pl/pl/651_art ... dzica.html gdzie omówione są różne aspekty i możliwości prawne.
Karol33

Re: sprawa o alimenty

Post autor: Karol33 »

Sprawa o rozwód, gdy są małoletnie dzieci nie kończy zmagań pomiędzy małżonkami. Ważną kwestią jest uregulowanie sytuacji prawnej małoletnich dzieci, władzy rodzicielskiej, miejsca zamieszkania dzieci, kontaktów oraz ustalenie alimentów.
ODPOWIEDZ