Zdrowie rodziny

To miejsce na zwierzenia, dzielenie się radami i na szukanie wsparcia w sprawach związanych z rodziną. Nie wstydź się, jesteśmy tutaj, żeby sobie pomagać.
Awatar użytkownika
Mirosława-71
Posty: 0
Rejestracja: 12 lis 2021, 15:33

Zdrowie rodziny

Post autor: Mirosława-71 »

W jaki sposób dbacie o zdrowie swojej i swojej rodziny? Tak na co dzień. Stosujecie jakieś suplementy diety? powiedzcie, co myślicie na temat medycyny niekonwencjonalnej, naturalnej? Dajcie znać, bo sama od niedawna zaczęłam się bardziej tym tematem interesować. Wydaje mi się, że warto spróbować chociaż pójść na konsultację, może zrobić sobie biorezonans - jak to się sprawdza?
Olaa

Re: Zdrowie rodziny

Post autor: Olaa »

To już tak naprawdę zależy od naszych upodobań co chcemy w ogrodzie czy w sadzie. Mnie osobiście interesuje orzech włoski broadview https://dudek-sad.pl/sklep/orzech-wloski-broadview/, który oferuje między innymi Gospodarstwo Dudek. Tutaj jest dostępny wyselekcjonowany orzech włoski broadview i kupując takie sadzonki można mieć pewność co do tego, że owoce będą smaczne. Słyszeliście może kiedyś w ogóle o odmianie orzecha włoskiego broadview? Jest naprawdę bardzo smaczny i każdy, kto lubi orzechy powinien mieć tę odmianę u siebie w ogrodzie.
gabi89

Re: Zdrowie rodziny

Post autor: gabi89 »

Tak od zdrowia nie ma nic ważniejszego.... Dlatego warto mieć wszystko na uwadze. Tutaj https://www.e-tablicaogloszen.pl/usg-se ... cho-serca/ możecie przy okazji dowiedzieć się - kiedy wykonuje się echo serca? Dlaczego wykonuje się takie badanie? W jakich sytuacjach?
ami88

Re: Zdrowie rodziny

Post autor: ami88 »

Skoro jesteśmy przy tym temacie, to możecie również poczytać sobie artykuły na stronie http://rodm-gorzow.pl . Tam macie wiele artykułów dotyczących różnych aspektów zdrowia, czy pielęgnacji. Warto im się przyjrzeć.
kaja90

Re: Zdrowie rodziny

Post autor: kaja90 »

Fala uderzeniowa to zabieg rehabilitacyjny o właściwościach przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Pamiętaj jednak o tym, aby na zabieg umówić się do sprawdzonego miejsca. Od siebie polecam fala uderzeniowa lodz - nie zawiedziesz się.
ODPOWIEDZ