Gdzie na treningi?

Masz uwagi co do niedawno obejrzanego meczu? Chcesz porozmawiać o dowolnej dyscyplinie sportowej lub zawodniku? Śmiało, to idealne miejsce na takie dyskusje.
Awatar użytkownika
manuela
Posty: 0
Rejestracja: 29 gru 2021, 14:48

Gdzie na treningi?

Post autor: manuela »

Chodzicie na jakieś treningi fitness lub coś podobnego? Ja chciałabym się zapisać, ale nie do końca wiem gdzie. Wydaje mi się, że Studio BodyFit20 ma fajną ofertę treningów, które mogłabym sobie jakoś wpleść w rytm dnia. Ale nie byłam nigdy na treningu ems, więc nie wiem czego się spodziewać. Możecie mi go chociaż trochę opisać? Byłabym wdzięczna :P
Awatar użytkownika
Felicyta_75
Posty: 0
Rejestracja: 19 lis 2021, 20:05

Re: Gdzie na treningi?

Post autor: Felicyta_75 »

Moim zdaniem treningi metodą elektrostymulacji mięśni są rewelacyjne i zdecydowanie nadają się dla osób, które nie mają za dużo czasu w tygodniu, żeby potrenować. Ja na przykład naprawdę szybko zauważyłam pierwsze efekty, czego się zupełnie nie spodziewałam. Powinnaś chociaż zapisać się na jedną sesję i sama zobaczysz czy ci to pasuje, a potem ewentualnie będziesz regularnie chodzić :)
loretta

Re: Gdzie na treningi?

Post autor: loretta »

Może zobaczcie na klub fitness wola Zdrofit.pl - wydaje mi się, że właśnie tam znajdziecie odpowiednie miejsce na treningi dla siebie. Gdzie będziecie mogli trenować pod okiem specjalistów i przy nowoczesnych też sprzętach.
ODPOWIEDZ