Porządny rower?

Masz uwagi co do niedawno obejrzanego meczu? Chcesz porozmawiać o dowolnej dyscyplinie sportowej lub zawodniku? Śmiało, to idealne miejsce na takie dyskusje.
Awatar użytkownika
idosława-71
Posty: 0
Rejestracja: 29 sie 2021, 3:21

Porządny rower?

Post autor: idosława-71 »

Podpowiecie mi może gdzie kupię dobry rower w Warszawie? Udało mi się już znaleźć kilka ofert sklepów z dobrymi opiniami, ale wcale nie ułatwia mi to wyboru :D Interesuje mnie rower miejski, ale chciałabym, żeby wytrzymał mi kilka sezonów, więc musi być dobrej jakości. Zresztą jestem gotowa trochę więcej zapłacić za coś porządnego. Gdzie powinnam szukać?
Tomek12

Re: Porządny rower?

Post autor: Tomek12 »

Rower nie tyle co powinien być fajny co porządny :) Sama aktualnie przeglądam rowery dziecięce Trek https://goodsport.pl/rowery/dzieciece/ w sklepie GOOD SPORT, bo szukam jakiegoś dla mojego syna. Nie chcę kupować w markecie, bo wiem, że tam jakość jest niska. I z tego co czytam GOOD SPORT są wyposażone w porządny osprzęt, dzięki czemu będę pewna, że dziecko będzie bezpieczne i rower się nie rozpadnie po kilku metrach. Z resztą wielu specjalistów polecam rowery dziecięce Trek 12 cali https://goodsport.pl/rowery/dzieciece/12-calowe/ więc to na pewno będzie dobry wybór.
ODPOWIEDZ