Rowery

Masz uwagi co do niedawno obejrzanego meczu? Chcesz porozmawiać o dowolnej dyscyplinie sportowej lub zawodniku? Śmiało, to idealne miejsce na takie dyskusje.
Malwina

Rowery

Post autor: Malwina »

Nigdy nie sądziłam, że pokocham jazdę na rowerze w wieku niespełna trzydziestu pięciu lat, naprawdę. A kiedy wiosną kupiłam sobie w MirapolNext https://mirapolnext.pl nowy rower, po prostu przepadłam. Spędzałam na nim każdą wolną chwilę latem, pokochałam wycieczki rowerowe, dzięki nim odkryłam też naszą okolicę na nowo.
JanPodlaski34

Re: Rowery

Post autor: JanPodlaski34 »

Ja z kolei mogę polecić bardzo fajny sklep z odzieżą na rower. Jak szukacie takiej, to zdecydowanie sprawdźcie ofertę od https://forzasport.pl - mają tam spory wybór profesjonalnych koszulek, spodenek, bluz itd. Każdy powinien coś dla siebie znaleźć. Co ważne - istnieje możliwość personalizacji, więc to idealne rozwiązanie np. dla teamów kolarskich!
Anna9

Re: Rowery

Post autor: Anna9 »

Kupić rower można w wielu miejscach, jednak nie zapominajcie o późniejszym serwisie. U mnie wszystko z moim rowerem Trek realizowane jest u jednego z oficjalnych dystrybutorów tej marki czyli firmy GOOD SPORT. Namiary na firmę szybko znajdzie w necie. Bardzo polecam, w szczególności Pana Łukasza :)
ODPOWIEDZ