Dobrej jakości karma dla psa

Masz pytania dotyczące pielęgnacji Twojego pupila? Chcesz przygarnąć zwierzęcego przyjaciela i potrzebujesz rad? W tym miejscu otrzymasz odpowiedzi na wszystkie pytania.
Doreto

Dobrej jakości karma dla psa

Post autor: Doreto »

Gdzie kupujecie karmę dla psiaków? Bardzo zależy mi na tym, żeby mój futrzak jak najdłużej był zdrowy, a wiem, że ważna jest profilaktyka - dlatego chcę karmić go najlepszej jakości karmą. Przeglądam składy karm na stronie https://www.czterylapki.pl i jestem pod wrażeniem, widać, że stawiają jakość karm i smakołyków na pierwszym miejscu.
Kristinne

Re: Dobrej jakości karma dla psa

Post autor: Kristinne »

Wiadomo, że dobra karma jest bardzo ważna, trzeba i pod tym względem zatroszczyć się o swojego zwierzaka a karma ma w końcu przełożenie na stan zdrowia. Karmę trzeba dobrać do wieku i stanu zdrowia zwierzaka, także najlepiej zgłosić się po fachowe porady do weterynarza. W Ożarowie Mazowieckim specjalistyczne porady żywieniowe macie w gabinecie weterynaryjnym Strażacka http://weterynarz-ozarow.pl/ To świetny gabinet, ja z moimi zwierzakami od dawna do nich chodzę i jestem zadowolona, zwierzaki mimo zaawansowanego wieku są w dobrej kondycji, mają dobrze dobraną dietę.
rolka

Re: Dobrej jakości karma dla psa

Post autor: rolka »

Jesli chodzi o dobrej jakosci karme dla psów, to my juz od jakiegoś czasu zamawiamy z Josery, https://www.josera.pl/josera-large-breed.html ta jest bardzo spoko, idealna dla większych ras i sklad ma dobry
ODPOWIEDZ